Tuesday, January 31, 2017

Koolis palju Marjesid

 Täna esimese tunni ajal, tulid meid külastama huvijuhid teistest koolidest. Neid tuli igalt poolt Eestist, kokku umbes kolmkümmend. Nad tulid siia, et näha meie kooli õppeprogrammi välismaallastega. Kõigepealt räägiti Pietro Cicetti, Niharlsan Ananthan ja Miriam Cicettiga. Neilt küsiti, kuidas nad siin eesti koolis hakkama said, kas eesti keel on raske, kas neile meeldib Eestimaa ja muud sellist... Nendele küsimustele vastati väga lühidalt ja otseselt, mis pani meie külalisi natuke naerma, aga sellegi poolest kõik läks hästi ning meie külalised olid suures hämmingus. Meie õpilastelt paluti isegi teistesse koolidesse intervjuud tegema minema, et nad näitaksid, kui hästi nad on eesti keel selgeks õppinud.
  Pärast küsimusi võtsid Anu Luure ja Marje Nurk asja enda kätte ning külalistele selgitati lähemalt, millene on meie kooli programm ning kuidas suhtutakse välismaallastesse.
 Minu arvamus on see, et kõik läks hästi ja nagu plaanitud. Külalised said kindlasti uue ja meeldiva kogemuse, mis loodetavasti aitab neid edasises töös. Mul on rõõm kirjutada, et meie kolm musketäri said küsimustele vastamise eest auhinnaks portsutäie maitsvaid komme, mis neid aitas koolipäeva lõpuni.
 

 
Autor: Pietro Cicetti

No comments:

Post a Comment