Sunday, December 18, 2016

Spice girlsidest shrekiks

15. Detsembril toimus Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis kell 17.00 õhtul playbox, kus osalesid 5.-8. klassid. Iga klassi ülesandeks oli mõelda välja tants või imiteerida mingit oma valitud muusikavideot. 

Esitusi oli mitmekesiseid ja erinevates stiilides. Lapsed olid väga vahvalt riietatud ja kõikidel olid toredad kavad ette valmistatud. Žüriis oli 9 õpetajat ning kaks lisažüriid õpilaste seast. Lisaks žüriile sai iga klass oma lemmiku eest hääletada kuid  enda esituse eest hääletamine oli rangelt keelatud. 

Lisaks esituste vaatamisele mängiti kõik koos otsimismängu, mis on kujunenud traditsiooniks taolistel üritustel. Mängupõhimõte oli selline, et igast klassist pidi olema 1 esindaja ning siis öeldi ese ja see tuli võimalikult kiiresti üles leida, klassikaaslased võisid oma klassiesindajat aidata kuis võimalik. Alati see, kes viis eseme viimasena lavale, langes välja. 

Tulemused teatati kohapeal ning 3. koha sai 6.c klass, teiseks tuli 7.a klassi esitus ja esimese koha võitis väärikalt 8.c klass oma vahva kavaga. Žürii hindas järgmisi asju esitustes: klassi esindatust (kui palju osales), kostüümid ja nende sobivus etteastega, laulu imiteerimine- kas sõnad peas, sarnasust artistile ja etteaste terviklikkust.

Peale playboxi korraldati disko ja oli ka fotonurk, kus sai sõpradega ja üksi pilte teha. Esitustest on ka videos üleval youtube's.


Siin väike montaaž mõndatest esitustest:


Tehtud fotosid saab vaadata siit:
https://goo.gl/photos/MBPuydi2srkmU7G57

Fotode autor: MelissaK
Video: Karl OskarA


No comments:

Post a Comment