Sunday, December 11, 2016

Võidurõõm

3. detsembril toimus Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi spordikompleksis II Tallinna haridustöötajate võrkpalliturniir Koolijuhtide Ühenduse karikale. Sel korral osalesid 11 kooli, 3 kooli vähem kui eelmisel aastal. Meie kool osales sellel turniiril esmakordselt ja koosseisu kuulusid Raivo Kelp, Meelis Rum, Sirje Volmer, Imre Anton, Sylvia Tammerik(kapten), Luciano Cicetti, Pirgit Purju ja Jaan Prass.

Alagrupi mängudes võideti kõiki vastaseid 2:0, Finaalivastaste Kuristiku vastu võideti esimene geim 30:28, teine geim kaotati 20:25 kolmas geim oldi ees 9:6, kuid siis ei suudetu palli maha lüüa ja ka väike väsimus lõi sisse ja tuldi tunnistada Kuristiku Gümnaasiumi 2:1 paremust.

Lilleküla kapteni Sylvia Tammeriku sõnul mängiti koos esmakordselt aga sellele vaatamata sujus koostöö hästi ja saadud 2. kohaga jäädi rahule. Kuristiku Gümaanium võitsid ka eelmine aasta. Kolmanda koha sai Laagna Gümnaasium.

Foto autor: Jaan Paas