Friday, May 19, 2017

Kunstilembeline teine korrus

Paljud meie kooli õpilased on juba alates 8. maist märganud kunsti- ja käsitöö näitust ja selle vastu huvi tundnud. Selles väljapanekus on esitatud kõikide põhikooli õpilaste ehk 5. -9. klasside tunni töid kui ka projekte.

Näitus on ülesseatud 2. korruse raamatukogusse ja puhkenurka. Selle kujundamisel on ära kasutatud kõike koridoris leiduvat, kaasaarvatud laudu ja tumbasid, mistõttu on väljapanek eriti pilkupüüdev.

Kunstitööde näitus on üles seatud raamatukogu ette, kus on esindatud erinevate tehnikate ning motiividega tehtud töid. Nii saab näitusel vaadelda ühiskonna teemalisi plakateid, pilte akrüültehnika ning kollaažtehnika stiilis ja veel palju muudki, väike nurk näitusest on pühendatud ka abstraktsetele töödele.

Käsitöö näituse asukohaks on valitud raamatukogu. Seinale on riputatud tunnis valminud tööd, näiteks mitmevärvilised sokid ja sallid. Ekraanile on pandud mängima õpilaste endi koostatud gif´id ning nendele järgnevad pildid projektist “Näita mulle sügist”. Lisaks sellele saab veel vaadelda ka mitmeid puutöid, mis on valminud õpetaja Kristjan Musta käe alla.

Näitust on külastama oodatud kõik, sest vaadata on palju huvitavaid ning omapäraseid töid erinevatest valdkondadest ja tehnikatest.


Näituse kujundajaks on kunstiõpetaja Annika Linnas, kuid selle ülespanekul on kaasa aidanud veel õpetaja Laus, õppealajuhataja Anu Luure kui ka huvijuht Marje Nurk.
Artikkel: Jennifer V. ja Sandra V.

No comments:

Post a Comment